Foto-reportáže

Nabízím Vám své fotografické umění, výtvarný kumšt tvůrčího vidění, myšlení. Jsem i fotograf. Fotím nejen pro vlastní relax, odpočinek  "fotografie, dokumentáční fotografie proměny míst, fotoreportáže" . Převážně s láskou v srdci, např. i z Vašich živých programů, akcí ,, tady a teď ". 
          
Vypomohu, zrealizuji Vám přrozenou, přírodní propagací foto dokumentů i do Vašich kvalitních projektů. Fotím většinou přirozenou nevybuzenou fotografii, podle zájmu černobíle, barevně, krátká videa. Podle zadaného tématu. Z fotoškoly mám praxi s focením přirozené krajiny, přírody, kontrastů, portrétů lidí, glamur i výtvarného, uměleckého cítění v aktu. Dále praxi produktové fotografie, také více jak osm let spolupořádání různorodých výstav. Ukázka fotografií je i na těchto webových stránkách. 
Upřednostňuji cit výtvarné fotografie před hrubým cílem. Jak je známo, kvalitní obraz, fotografie je více jak tisíc slov. Zachycený obraz je cestou. Cestou kterou procházíme a obraz fotografie nás v pohybu doprovází, míjí, minul, je již vzpomínkou a po té i živou minulostí.... Proto je mé srdcové heslo, nejen v relaxační tvorbě ,,Přišel" ,,viděl" ,,odešel" .
                                     
Téma je vždy diskrétní, originální, s respektováním požadavku fotografovaných zadání. Cena profesionálního fotografování je na oboustranné, vyvážené dohodě, tvorbě. Kvalitně nafocený projekt Vám dále sám otevírá cestu k Vaším snům, vizím, odbytu, odlišnosti od konkurence. Také je pokračováním kladných úspěchů Vašeho soukromého, rodinného i pracovního, firemního života. 
 
   Kontakt  na mne je: Antonín Barák, mob. 604 110 442, email: barak.a@volny.cz. Jen pro vážné zájemce.
 
Ukázka zpracováné brožurky (48 stran),,Vítejte v Jevišovicích", na podporu trvale udržitelného rozvoje života a dalších projektů města Jevišovice.